DJ & EDM Events in Osaka

  • Friday Best MIX 神戸

    Larus Kobe

    Line-up: GROOVY WORKSHOP
    Fri 11th October 9 PM
  • Friday Account

    Ammona Infinity Space

    Line-up: LICCA, KB, 4REST, YOSHITAKA and more
    Fri 11th October 10 PM
  • 蜻蛉祭 京都ノ変

    DNA Paradise

    Line-up: TOSSY, ナカムライタル, 'S, AICONGA
    Fri 11th October 10 PM
  • Touch/ Land

    Kitsune Kyoto

    Line-up: ERIKA, SYO-M, TAKU-HERO, WOPPY and more
    Fri 11th October 9 PM
  • 金晩爆狐 / SEA

    Kitsune Kyoto

    Line-up: FUNKY, U-TA, YUYA, HIFUMI
    Fri 11th October 9 PM
  • Dive

    BnA Alter Museum

    Line-up: TOSHIKI, SINTARO FUJITA, CEEESTEE
    Fri 11th October 7 PM
  • Bloom/ 1F

    G3

    Line-up: YOSHITAKA, YU-KI, RUFFTY, GDY
    Sat 12th October 12 AM
  • New ERA/ 2F

    G3

    Line-up: DAN, HAO, BLAND NEW CHILD, ROBERT and more
    Sat 12th October 12 AM
  • K.I.S.S.10th Anniversary Party x Waajeed

    Club NEO

    Line-up: SPECIAL GUEST, WAAJEED
    Sat 12th October 10 PM
  • Charm of Kobe

    Larus Kobe

    Line-up: PINO, AKAMARU, TOM, BZMR
    Sat 12th October 9 PM
  • サタモナ

    Ammona Infinity Space

    Line-up: ALLMIX
    Sat 12th October 10 PM
  • Trusty/ Land

    Kitsune Kyoto

    Line-up: FUNKY, YUYA, D’S, NOSE and more
    Sat 12th October 9 PM
  • Kitsune Saturday / SEA

    Kitsune Kyoto

    Line-up: ETU, KENJI T KIRIST, U-TA
    Sat 12th October 9 PM
  • Saturday G2

    G2

    Line-up: BEAT, SHIMA, REE-AGE, YOGA and more
    Sat 12th October 12 AM
  • Sat 12th October 9 PM
  • Mathilda

    Soul Scramble

    Line-up: KAI, WELL-DONE, CH.0, THOM HORTON and more
    Sat 12th October 10 PM
  • 3 Hours: DJ Soybeans

    外 Soto

    Line-up: SOYBEANS
    Sat 12th October 6 PM
  • G3 Sunday/ 1F

    G3

    Line-up: KB, YOSHITAKA, AILES, ROO and more
    Sun 13th October 12 AM
  • Vigor/ 2F

    G3

    Line-up: RECALL, TARO, K-1, S4L and more
    Sun 13th October 12 AM
  • Sunday Journey

    Larus Kobe

    Line-up: KOKI, RICKY, BEAT, KEITA and more
    Sun 13th October 9 PM