M.A.D

M.A.D

4 followers
Pracą jako DJ zajmuję sie od 7 lat. Od 5 lat jestem rezydentem w znanym klubie Crazy w Gołębiewie i pozostaję we współpracy z siecią klubów Arena Team. W moim dorobku djsk... read more
M.A.D BeatportM.A.D SoundcloudM.A.D Facebook

Biography

Pracą jako DJ zajmuję sie od 7 lat. Od 5 lat jestem rezydentem w znanym klubie Crazy w Gołębiewie i pozostaję we współpracy z siecią klubów Arena Team.

W moim dorobku djskim zapisały się występy w takich klubach jak Arena – Izbica Kujawska, Arena – Kokocko, Arena – Korsze, Ibiza – Gwiździny, Genesis (obecnie Arena) – Niszczewice, Broadway – Bydgoszcz, Arena – Wysoka k/Elbląga, Heaven – Iława, Pinezka – Olsztyn i wiele innych.

W czasie moich wystepów stawałem za konsoletą z takimi ludźmi jak Diabllo, C-Bool, Jay Kay, Matys, V-Valdi, Sweet Lady, Svenson, JayKay, Jay Bae, MdK, Lolo Van DJ, Omen, Hazel, Drum, Qid, DJ Yourant, House D. MarioDeejay,Young Dee. Występowałem także na imprezie Tunnel Of Sound – Świecie hala sportowa. W lutym tego roku wystąpiłem także w klubie Enigma we Frankfurcie nad Menem. Jestem także prezenterem radia Clubsound.

Moje występy często zaskakują niebanalnym sposobem łączenia stylów oraz niekonwencjonalną i efektowną techniką. W swoich setach prezentuje głównie szeroko pojęty house – od lekkich, woklanych i tanecznych brzmień przez klimaty elektro po pompujący tech house a nawet minimal. W moich setach nie brakuje także muzyki z gatunku trance. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się moje sety w stylu Retro Party czy BTON czyli muzyczne wspomnienia największych hitów sal klubowych ostatniego dwudziestolecia. Cechuje mnie także świetny kontakt z publicznością która jest dla mnie najlepszym i największym wyznacznikiem jeśli chodzi o oczekiwania muzyczne.

Music

M.A.D