LUCKY WHITE

LUCKY WHITE

7 followers
Jakub Janota alias Lucky White (DjLucky.Cz) se narodil magického data 11.11.1987. Za mixážní pul se poprvé postavil ve svých 13 letech. Jak Jakub stárnul, tak poznával nové... read more
Lucky White HomepageLucky White SoundcloudLucky White TwitterLucky White Mixcloud

Biography

Location: Prague, Czech Republic Czech Republic
Genre: Minimal, Techno

Jakub Janota alias Lucky White (DjLucky.Cz) se narodil magického data 11.11.1987. Za mixážní pul se poprvé postavil ve svých 13 letech. Jak Jakub stárnul, tak poznával nové lidi a dostával nové příležitosti.

Na začátku roku 2006 začal spolupracovat s největším zábavním portálem v ČR, díky kterému procestoval veškeré kouty České republiky. Ve stejném roce Jakub poznává Dje Richieho, který ho velice zaujal a nasměroval tím správným směrem. Lucky se pouští do svých prvních mixů electro-housu, který ho oslovil ze všeho nejvíce.. Lucky sbíral zkušenosti kde se dalo a dnes se dá bez problémů říct, že se mu to povedlo na jedničku. Po vystoupení vedle top Czech dj´s, jako je Loutka, Dan Cooley, Roman Rai, Chris Sadler, LayDee Jane, Bon Finix, Marcus Cooper atd. má za sebou také pořádání vlastních akcí. Na konci roku 2008 společně s Djem Riccem pozval do Prahy legendárního zakladetele stylu Wet and Hard Corvina Daleka. V tom samém roce se poprvé vypravuje se svým kolegou za hranice ČR do Velké Británie, kde slaví úspěch a jsou pravidelně zváni na další mejdany v GB. Jakub se spřátelil s Djem MarcoSem, který mu dává příležitost prosadit se v pražských clubech (Pekelný bar, Lávka, Radost FX, Havana atd.).

Začátkem roku 2009 ukončuje spolupráci s libimseti.cz a naplno se věnuje djingu. Společně s Djem Riccem zakládá novou taneční párty ZONE X s kterou se pomalinku ale jistě dostává do podvědomí Českých clubberů. Jakub dále dostává příležitost ukázat své umění na officiálních warm-upech k festivalu CreamFields, na samotném CREAMFIELD jste ho také mohli zaslechnout společně s djem Riccem v excluzivním hodinovém setu na Der D.R.I.N.K. Austrian Stage. Samozřejmě nechyběl ani na officiální CreamFields After party. Jakub se dále stává rezidentem nového AFTER CLUBU INCOGNITO!! Navazuje spolupráci s komunitním portálem PartyPlanet.Cz a nejen to. Se změnou svojí image se od června 2009 oficiálně nazívá Dj Lucky WHITE. Jakub je často nazíván vycházející hvězdou české taneční scény a pokud se bude dále vyvýjet tak, jak se mu to daří dnes, tak nebude vycházející hvězdou ale okouzlujícím slůncem a špičkou mezi Českýmy Dj´s.

Music

Lucky White