Top 25k on The DJ List

Independance

Biography

INDEPENDANCE to pierwszy z suwerennych projektów MDT Agency mający na celu podkreślenie swojej niezależności i orginalnego charakteru.

Pierwsza edycja tego cyklu imprez, odbywających się dzień po dniu w czterech różnych miastach, zdobyła sobie dużą rzeszę zwolenników. Zawitaliśmy do takich miast jak Poznań, Szczecin, Toruń i Gdańsk. Podczas tych eventów odwiedziły nas tysiące gości z całej Polski. Imprezy te podniosły bardzo wysoko poprzeczkę dla wszystkich organizatorów, wprowadzając najnowocześniejsze oświetlenie, wysokiej jakości dźwięk oraz efekty wizualne i pirotechniczne. Najlepszym tego dowodem jest nagrany podczas tego eventu film, który do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością.

Rok 2005 przyniósł kolejną edycję INDEPENDANCE. Tym razem spektakl odbył się w Poznańskiej Hali Arena, Warszawskim Służewcu oraz Hali MTS w Szczecinie. Stopniowe wprowadzanie elementów teatru nowoczesnego, w połączeniu z najnowszymi technologiami scenicznymi, pozwoliły na stworzenie audio – wizualnego spektaklu, który został zarejestrowany i wydany przez studio filmowe Guciu Film. Bazując na zachodnich trendach został przygotowany scenariusz, który ukazał świeże spojrzenie na scenę polskiej kultury rozrywkowej.

Trzecia edycja eventu INDEPENDANCE została przygotowana na bardzo wysokim poziomie i w niecodziennym stylu. Motywem przewodnim tej imprezy był bóg słońca Czarnego Lądu. Specjalnie przygotowana scenografia oraz wibracje i dźwięki tamtamów, przenosiły ludzi do dnia zwycięstwa “ognia nad ziemią” – dnia niepodległości czarnej Afryki. Ten niezwykły spektakl został dodatkowo uzupełniony pokazami pirotechnicznymi oraz umiejętnie dopasowaną wizualizacją.