Top 25k on The DJ List

Carrione

Prague, Czech Republic

Techno, Trance

AKA: Diesel Phunk

Carrione HomepageCarrione SoundcloudCarrione Youtube

Music

More Music

Videos

More Videos

Biography

Dj Carrione aka Diesel Phunk se na české taneční scéně pohybuje od roku 1999, během let nasbíral mnoho djských zkušeností, které z něho udělali typ univerzálního dje. Se jménem Carrione aka Diesel phunk se tak můžete setkat nejen na plakátech techno parties, ale i na akcích zaměřených na house a trance. Ovšem nejraději hraje bez stylového omezení dle svého citu a nálady publika.

První djské krůčky dje Carrione se odehrávali v podhoubí pražské převážně houseově zaměřené scény, kde se tehdy ještě výhradně techno dj Carrione snažil prosadit mezi množstvím začínajících djů. V této době začíná Carrione hojně spolupracovat s další mladou nadějí pražské scény house djem Johnykem, s nímž pravidelně hrával v legendárním pražském klubu XT3.

Jak rostly Carrionovy zkušenosti, tak i přibývalo možností prezentovat své hudební cítění v klubech Spiral club, CZ Beat nebo např. Terminal bar. Ovšem pro jeho další vývoj byla nejdůležitější spolupráce se Spiral clubem, konkrétně s duem djů Trisco a Prochy (dnes Pete Walk), kteří dovedli u dje Carrione probudit zájem nejen o house, ale i trance a hlavně dali Carrionovi možnost hrát po svém boku, čímž získával řadu neocenitelných zkušeností. Později přicházejí i první hraní ve významných pražských klubech Radost FX, Industry 55 a celé řadě mimopražských klubů. V této době se dj Carrione ojediněle objevuje i na Slovenska a startuje svou rezidenturu na sérii akcí Atom Pop, které českému publiku představili nejednu světovou hvězdu.

Rok 2002 byl pro dje Carrione celý ve znamení příprav na nakonec bohužel neuskutečněný festival Megatron, který se jednoznačně stal černým Petrem české taneční scény pro rok 2002. Po neúspěchu tohoto festivalu se Carrione stahuje do ústraní.

Až po dlouhých šesti měsících se znova objevuje jméno Carrione na české taneční scéně a to hlavně díky přispění pražského dje B.One.K a pardubického Mike Goldfinche. Carrione se opět začíná objevovat v klubech po celé ČR po boku nejen české djské špičky. V této době Carrione navazuje užší spolupráci s djem B.One.K, která se vyznačuje převážně promotérskou činností. Oba djs využívají svých zkušeností a zakládají putovní klubové noci Kamikaze a Extravaganza.

Rok 2004 je pro dje Carrione rokem nových zkušeností nejenže stojí u zrodu nového internetového média Hudebniportal.cz, ale společně se svým producentským partnerem zakládá hudební projekt Shaderlands, který později mění jméno na Diesel Phunk.

V roce 2005 dj Carrione přidává ke svému jménu natrvalo přídomek Diesel Phunk a stává se rezidentem jednoho z nejpopulárnějších klubů v ČR, pražského klubu Mecca a noci Meccamix, která se stává nejnavštěvovanější klubovou akcí na české taneční scéně a vyznačuje se spoluprácí s anglickým klubem Ministry of Sound. V této době se rozrůstá i činnost internetového média Hudebniportal.cz, které se transformuje v portál MIX.cz.

Dnes se dj Carrione aka Diesel Phunk věnuje kromě djingu i hudební produkci. Mezi jeho další aktivity patří působení v managementu iRadia Sensation Factory, kde má i svůj pravidelný pořad Party Week, vysílaný každý čtvrtek od 20 hodin. Jeho jméno již zdaleka není spojeno jen s technem, ale i s trancem, progressive a house. Díky svému hudebnímu podání a citu se jeho jméno objevuje na line-upech mnoha klubů.

Carrione aka Diesel Phunk již vystoupil např. s:

Ben Longem, Xentrixem, Paulem Mackem, Leonem Bolierem, Signum Djs, Galenem Behrem, Lee Daggerem, Marblem, Richardem Mowbrayem, JJ aka Jesus at Workem, Nippym, Luke Sunem, Hypertraxx, Marcem di Micoli a kompletní česko – slovenskou špičkou.

Carrione aka Diesel Phunk vystoupil v klubech:

Radost FX, Mecca(Praha), U-club(Bratislava), B-klub(Bratislava), Fabric(Ostrava), 603(Tábor), Liquid(Liberec), Escape(Liberec), N-Joy(Most), Industry 55(Praha), KD Mšené Lázně, Doma(Ústí nad Labem), Real Feel(Bělá nad Radbuzou), KD Liberec, Tip club(Chomutov), Maddox(Přelouč), Zděřina(Police nad Metují), Sépie(Týniště nad Orlicí), Úlet(Vlašim), KD Hlušice, Koloseum(Krupka u Teplic), KD Přestavlky(Sedlec-Prčice), Event(Hradec Králové), Ostrof(Mnichovo Hradiště), Bastion XXXV, XT3, Guru(Praha), MC Veltruby, Club 4 you (Louny), Cirkus (Ústí nad Labem), Max (Králíky u Nového Bydžova), Bílý dům Svitavy a další