Barthezz SpotifyBarthezz iTunesBarthezz Beatport

Music

More Music

Latest News

More News

Biography

Narozen roku 1984, vlastním jménem Tomáš Bartoň, se ke koketování s elektronickou hudbou dostal v červnu roku 2007 v Blue Baru (Doksy,Máchovo jezero).První aparaturu mu ke zkoušení zapůjčil kamarád a deejay Mirek Marek, který si ho později společně se zkušeným deejayem Jerychem (Stereophonic Experience) bere pod patronát, učí ho hrát a pomáhají mu zejména společnou produkcí v jeho začátcích.

Po pár měsících trénování ve sklepě rodinného domu se z předměstí Mladé Boleslavi stěhuje do centra Prahy kde sbírá své první zkušenosti.

První příležitost dostává na oslavách příchodu nového roku 2008 v klubu Bongo Bongo. Po té následovala částečná produkce hudebních večerů v Maňana Music Baru a první větší hraní v klubu Mystery (Kostelci nad Labem) kde pořádal svou první úspěšnou párty s názvem My Music is Blue Music.

Vydařené večírky a následná nabídka rezidence ve Street Café,mu zaručilo místo na rezidentní noci Summit/Stereophonic Experience v Pekelnym Baru.

Hodně zkušeností také nasbíral v Teplicích kde poznává DJ Tylera se kterým zakládá house music project s názvem FullHouse Project.

Později se stěhuje zpět do Mladé Boleslavi odkud pochází a kde nepřestává s produkováním vlastních večírků.

Inspirací mu byli deejayové Mirek Marek,Jerycho & Brady (Stereophonic Experience), Motka, Spin, Matio ale třeba i Marek Řeřicha, Chris Sádler, Marcos, Pete Walk, Rewis, Adam Cloud, Ickebara, Bylly Bright, Phill Crow a další, které měl možnost poznat na společných večerech.

Zahrál si například v klubech Bongo Bongo, Maňana Music Bar, Mystery, Street Café music bar, Music Bar Alex (Teplice), Music Club Kůlna (Teplice),New Republic (Teplice) ale třeba i ve Žlutých Lázních (Praha), Pekelnym Baru (Summit/Praha), Posilovna MC (Evolution One/Mnichovo Hradiště), Klub Woko (Evolution of The Blue Music/Jablonec nad Nisou), Blue Bar (Doksy/Máchovo Jezero) Beseda (FullHouse Project/Teplice) a spousty dalších klubů.