AXEL BEAT

AXEL BEAT

39 followers
Tento 27 ročný dj pochádzajúci z Dolných Vesteníc, ktoré sa nachádzajú pri Prievidzi sa aktívne venuje djingu už od svojich 15 rokov. Jeho najobľúbenejšie hudobné štýly sú ... read more
Axel Beat SoundcloudAxel Beat Facebook

Biography

Tento 27 ročný dj pochádzajúci z Dolných Vesteníc, ktoré sa nachádzajú pri Prievidzi sa aktívne venuje djingu už od svojich 15 rokov. Jeho najobľúbenejšie hudobné štýly sú progressive, dutch a tech house. Počas jeho pôsobenia ste ho mali možnosť vidieť a počuť v kluboch ako napríklad Caribic, Element, Shark 2, Matrix, Reset, Extreme, Extasy, Trokadero, Brooklyn, Montana, Diwadlo, Tiki Shadows. V roku 2011 sa po prvý krát postavil aj na festivalové pódium a to na akcii Bee Free.

Momentálne pôsobí v klube Matrix v Kanianke, kde založil seriál akcií pod názvom “Another Dimension”, ktoré majú za úlohu spojiť ľudí z PD okresu, ktorí si zamilovali elektronickú hudbu a od nového roka ste ho mohli vidieť a počuť napríklad v novootvorenom klube New York/PE, alebo taktiež v kluboch ako Kocka/BA,Stred/BN, Life Club/PB, Atlantic/VT a na festivaloch SunDance/Domaša a Free Summer/Košice.

Raz do mesiaca vychádzajú jeho sety pod názvom “House 4 My People”, ktoré môžte nájsť na Soundcloude a takisto nahráva občas sety pre Beta a DFR rádio.

Naj dji: Hardwell, Fedde Le Grand, Nicky Romero

Hudobné ciele: Šíriť radosť a pozitívnu energiu pomocou sprostredkovania a neskôr aj produkcie hudby.

Music

Axel Beat